menusearch
avatsoft.com

قوانین و مقررات

(4)
(0)
قوانین و مقررات
 مقررات انجام پروژه
 1. صرف ثبت درخواست انجام پروژه، هیچگونه مسئولیتی برای آوات سافت ایجاد نمی‌کند.
 2. پس از ثبت درخواست انجام پروژه، آوات سافت در اسرع وقت، درخواست را بررسی نموده و نتیجه را به متقاضی اعلام می‌کند. متقاضی می‌تواند از طریق شماره پیگیری دریافت شده در زمان ثبت درخواست این نتیجه را مشاهده کند.
 3. درصورت موافقت آوات سافت، متقاضی موظف است نسبت به پرداخت نیمی از مبلغ اعلام شده توسط آوات سافت اقدام کند. مبلغ یاد شده، پیش پرداخت پروژه است.
 4. روش های پرداخت:
روش اول: پرداخت اینترنتی؛ مراجعه به وب سایت آوات سافت و ورود به درگاه "به پرداخت ملت" یا "سامان کیش". در این روش پس از پرداخت، فایل های پروژه برای متقاضی ارسال خواهد شد. انجام اصلاحات احتمالی، تا سه روز پس از تسویه حساب، به صورت رایگان صورت خواهد پذیرفت.

روش دوم: مراجعه حضوری متقاضی به دفتر مرکزی آوات سافت و استفاده از دستگاه کارت خوان مستقر؛ در این روش، پس از رویت پروژه توسط متقاضی و تایید صحت آن، پرداخت صورت گرفته و فایل های پروژه بلافاصله تقدیم می گردد. در صورت عدم تایید، انجام تسویه حساب به بعد از اصلاح پروژه منطبق بر خواسته های متقاضی موکول خواهد شد. در ضمن انجام اصلاحات احتمالی، تا سه روز پس از تسویه حساب، به صورت رایگان صورت خواهد پذیرفت.

روش سوم: مراجعه حضوری ما به درب منزل یا محل کار متقاضی و تسویه مبلغ با استفاده از دستگاه کارت خوان سیار و تحویل فایل های پروژه
 1. پس از واریز مبلغ مقرر در بند 3، فرایند انجام پروژه آغاز می‌شود. آوات سافت متعهد است که در مدت زمانی اعلام شده به متقاضی، پروژه را تحویل دهد.
 2. درصورت تاخیر در تحویل پروژه به ازای هر روز یک درصد از مبلغ پروژه کسر خواهد شد.
 3. تحویل فایل‌های پروژه به متقاضی منوط به تسویه حساب کامل توسط متقاضی است. درغیر این صورت هیچ‌گونه فایلی در اختیار متقاضی قرار نخواهد گرفت.
 4. متقاضی موظف است از لحظه اعلام اتمام پروژه توسط ما، ظرف حداکثر 48 ساعت کل مبلغ را تسویه نماید. در غیر این صورت به ازای هر روز تاخیر در تسویه، 5 درصد کل مبلغ پروژه جریمه در نظر گرفته خواهد شد
 5. پس از تحویل پروژه، متقاضی حداکثر 48 ساعت فرصت دارد که نسبت به اصلاح و یا رفع اشکال از فایل‌های ارائه شده درخواست خود را ارائه دهد. پس از گذشت این زمان، انجام هرگونه اصلاح در فایل‌های تحویلی مستلزم پرداخت مبلغ جدید خواهد بود.
 6. در صورتی که انجام پروژه از جانب ما متوقف شود، پیش پرداخت عودت داده خواهد شد. اما در صورتی که متقاضی، بنا به هر دلیلی، از انجام پروژه منصرف شود، پیش پرداخت عودت داده نخواهد شد.
 7. مشاوره حضوری فقط پس از تسویه کامل پروژه انجام خواهد شد.
مقررات دوره‌های آموزشی
 1. صرف ثبت درخواست ثبت نام دوره، هیچگونه مسئولیتی برای آوات سافت ایجاد نمی‌کند.
 2. پس از ثبت درخواست دوره، آوات سافت در اسرع وقت، درخواست را بررسی نموده و نتیجه را به متقاضی اعلام می‌کند. متقاضی می‌تواند از طریق شماره پیگیری دریافت شده در زمان ثبت درخواست این نتیجه را مشاهده کند.
 3. درصورت به حدنصاب رسیدن تعداد افرادی که ثبت نام اولیه کرده‌اند، آوات سافت تشکیل قطعی دوره را به اطلاع ثبت نام کنندگان خواهد رساند. این افراد موظف‌اند تا یک هفته قبل از شروع دوره هزینه دوره مربوطه را پرداخت کنند.
 4. ثبت نامهای گروهی تا 5 نفر، به ازای هر نفر از 5 درصد تخفیف ویژه برخوردار خواهد شد. به عنوان مثال اگر ثبت نام برای چهار نفر صورت گیرد، به هر نفر 15 درصد تخفیف تعلق می گیرد.
 5. روش های پرداخت
روش اول: پرداخت اینترنتی؛ مراجعه به وب سایت آوات سافت و ورود به درگاه "به پرداخت ملت" یا "سامان کیش"

روش دوم: مراجعه حضوری متقاضی به دفتر مرکزی آوات سافت و استفاده از دستگاه کارت خوان مستقر
 1. درصورتی‌که بنا به هر دلیلی، برگزاری دوره منتفی شود آوات سافت متعهد است که کل مبلغ پرداختی ثبت‌نام کنندگان را به آنها عودت دهد.
 2. چنانچه متقاضی پس از شروع دوره بنابه هر دلیلی از شرکت در دوره منصرف شود، هیچ‌گونه مبلغی عودت داده نخواهد شد.
 3. چنانچه متقاضی تا 48 ساعت پیش از شروع دوره بنا به هر دلیلی از شرکت در دوره منصرف شود، کل مبلغ عودت داده خواهد شد.
 4. چنانچه متقاضی از 48 ساعت مانده به شروع دوره بنا به هر دلیلی از شرکت در دوره منصرف شود، نیمی از مبلغ عودت داده خواهد شد.
 5. چنانچه متقاضی بنا به هر دلیلی موفق به شرکت در تمام و یا بخشی از ساعات دوره نشود، هیچ‌گونه حقی برای مطالبه مبلغ پرداختی نخواهد داشت.
مقررات عمومی
 • فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و شما کاربران گرامی نیز باید فعالیت های خود را در این راستا انجام دهید.
 • مسئولیت حفظ و امنیت اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور کاربر بصورت محرمانه بر عهده کاربر بوده و آوات سافت هیچگونه مسئولیتی را در قبال عملیات صورت گرفته در پنل مدیریت کاربر، چه این عملیات توسط کاربر انجام گرفته باشد چه افراد معتمد کاربر و یا افراد متفرقه‌ی دیگری که به اطلاعات ورود او دسترسی پیدا کرده باشند ، را نمی پذیرد . همچنین کاربر متعهد می گردد در صورت حفظ نابجای اطلاعات کاربری و استفاده افراد متفرقه از حساب کاربری وی و بروز مشکل برای شرکت و سایر کاربران ، کلیه مسئولیت و خسارت های احتمالی آن را پذیرا باشد .
 • آوات سافت متعهد به قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین جاری بین الملل بوده و کاربران متعهد می شوند که از درج مطالب و تصاویر غیر اخلاقی و خلاف شئونات جمهوری اسلامی خودداری نمایند.
 • آوات سافت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب مندرج توسط کاربران بر عهده نمی گیرد.
 • مصونیت اطلاعات کاربران در نزد شرکت تضمین می شود و ارائه هرگونه اطلاعات منوط به ارائه حکم قضایی از جانب دستگاه های قضایی و دولتی ذیصلاح می باشد و همچنین آوات سافت حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید شرکت در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد.
 • درصورت فراموشی کلمه عبور کاربر تنها از طریق درخواست " رمز عبورم را فراموش کرده ام " امکان اعلام رفع مشکل را دارد و شرکت تنها توسط پست الکترونیک ، رمز عبور جدید را در اختیار کاربر قرار می دهد و بدلیل مسائل امنیتی امکان ارسال اطلاعات کاربری از طرق دیگر میسر نمی باشد.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
مشاوره پروژه ها: 09212767510