menusearch
avatsoft.com

FORTRAN

(5)
(0)
FORTRAN
فرترن یکی از زبان‌های برنامه نویسی می‌باشد که با توجه به دارا بودن توابع ریاضی و همچنین سرعت بسیار بالا جهت انجام محاسبات بسیار مورد مقبول انواع رشته‌های مهندسی از قبیل هوافضا، مکانیک، کامپیوتر و عمران می‌باشد. با توجه به به‌سرعت رشد علم و عدم وجود روش‌های جدید در نرم‌افزارهای صنعتی موجود، در اکثر موارد یک دانشجو مجبور به ایجاد نرم‌افزار مربوطه جهت مدل‌سازی مربوطه می‌گردد. بنابراین ابتدا می‌بایست مبانی، دستورات و قابلیت‌های این زبان به‌طور کامل آموزش داده شود تا بتوان روی روش مدل‌سازی متمرکز شد. این زبان دارای دو فرمت f90. و for. می‌باشد که جدیدترین فرمت این زبان f90. بوده که قابلیت‌های بسیار زیادی در این فرمت اضافه گردیده است. اما با توجه به اینکه بسیاری از کدهای موجود جهت محاسبات عددی مربوط به سال‌های قبل می‌باشد، در نتیجه هر دو فرمت آموزش داده می‌شود.
در این دوره سعی بر این است که آموزش مقدماتی و پیشرفته به‌صورت ترکیبی انجام گیرد تا آمادگی لازم جهت انجام انواع مدل‌سازی به‌دست آید.

مشاوره درانجام پروژه فرترن دانشگاهی و صنعتی در تمامی شاخه های مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، عمران، هوافضا و ... توسط گروهی از متخصصان برجسته فارغ التحصیل دانشگاه شریف در سطوح مختلف به انجام می رسد.هم اکنون سفارش دهید:

سفارش انجام پروژه با فرترن
telegramaparatlinkedin
مشاوره پروژه ها: 09212767510